Marknad

Foto på Henrik Stierna

Henrik Stierna

T.f. Business Manager Marknad

henrik.stierna@orklafoods.se

+46 702 31 45 32

CULINARY TEAM

Johan Holster.

Johan Holster

Creative Head Chef

johan.holster@orklafoods.se

+46 760 17 32 79

Johan Liljegren.

Johan Liljegren

Creative Head Chef

johan.liljegren@orklafoods.se

+46 765 01 48 73

Camilla Sumpa Johansson.

Camilla Sump Johansson

Creative Head Chef

camilla.sumpjohansson@orklafoods.se

+46 702 00 69 28

PORTFOLIO TEAM

Foto på Carina Greiff

Carina Greiff

Portfolio Team Manager

carina.greiff@orklafoods.se

+46 702 33 08 09

Foto på Inger Lindvall

Inger Lindvall

Portfolio Manager / Project Leader

inger.lindvall@orklafoods.se

+46 705 58 04 34

Foto på Jenny Martensson

Jenny Mårtensson

Project Leader

jenny.martensson@orklafoods.se

+46 708 38 65 91

Jan van Helleputte.

Jan van Helleputte

Portfolio Manager

jan.vanhelleputte@orklafoods.se

+46 760 17 32 75

Felix Richter.

Felix Richter

Portfolio Manager (föräldraledig)

felix.richter@orklafoods.se

+46 730 56 77 71

ACTIVATION TEAM

Ann Rebenstam.

Ann Rebenstam

Activation Team Manager

ann.rebenstam@orklafoods.se

+46 765 38 55 96

Christoffer Vinke.

Christoffer Vinke

Concept & Activation Development Manager

christoffer.vinke@orklafoods.se

+46 736 90 06 60

Foto på Linda Dahlberg

Linda Dahlberg

Activation Manager

linda.dahlberg@orklafoods.se

+46 733 29 99 78

silhouette över en person

Vakant

DIGITAL TEAM

Thomas Adolfsson

Thomas Adolfsson

Digital Manager

thomas.adolfsson@orklafoods.se

+46 765 01 48 55

Catrin Hinsell porträttfoto

Catrin Hinsell

Digital Content Manager

catrin.hinsell@orklafoods.se

+46 702 14 36 51

Oskar Gaute

Media Asset and Digital Production Coordinator

oskar.gaute@orklafoods.se

+46 733 81 04 76