Säljorganisation

Kontaktpersoner Offentliga Kunder

Henrik Stierna

Henrik Stierna

Business Manager Offentliga kunder

henrik.stierna@orklafoods.se

+46 702 31 45 32

Henrik Ohman

Henrik Öhman

KAM Medelpad, Jämtland, Ångermanland, Hälsingland, Härjedalen, Västerbotten, Norrbotten & Lappland

henrik.ohman@orklafoods.se

+46 706 02 55 90

Per Hulthen

Per Hulthén

KAM Göteborg, Bohuslän, Västergötland, Värmland & Dalsland

per.hulthen@orklafoods.se

+ 46 708 76 28 06

Peter Jensen

Peter Jensen

KAM Skåne & Halland

peter.jensen@orklafoods.se

+46 706 70 24 30

Ulrik Hallsten

Ulrik Hallsten

KAM Nordöstra Skåne, Småland, Blekinge, Gotland, Östergötland & Södermanland

ulrik.hallsten@orklafoods.se

+46 705 31 59 99

Hakan Tillman

Håkan Tillman

KAM Dalarna, Gästrikland, Stockholm, Mälardalen, Uppland & Närke

hakan.tillman@orklafoods.se

+46 703 17 92 82

Britt-Inger Svard

Britt-Inger Svärd

Handläggare, Offentliga Anbud

britt-inger.svard@orklafoods.se

+46 706 48 79 71

Kontaktpersoner Privata Kunder

Johan Sjoberg

Johan Sjöberg

Business Manager Grossister & Privata kunder

johan.sjoberg@orklafoods.se

+46 702 31 45 07

Mikael Berglund

Mikael Berglund

Regional AM Skåne, Blekinge, Småland & Öland

mikael.berglund@orklafoods.se

+46 705 89 59 40

Erika Siljebäck

Erika Siljebäck

Regional AM Södermanland & Östergötland

erika.siljeback@orklafoods.se

+ 46 705 18 96 22

Johan Skoglund

Johan Skoglund

Regional AM Halland, Västergötland, Bohuslän & Dalsland

johan.skoglund@orklafoods.se

+46 706 48 78 22

Jon Siljeholm

Regional AM Värmland, Närke, Västermanland, Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Medelpad, Härjedalen & Gotland

jon.siljeholm@orklafoods.se

+46 703 42 54 51

Vakant

Regional AM Uppland

Kontakta vår växel 010-142 40 00

Stefan Mether

Regional AM Jämtland, Ångermanland, Västerbotten, Norrbotten & Lappland

stefan.mether@orklafoods.se

+46 403 89 54 75

Kontaktpersoner Grossister

Anna Reumark Eklund

KAM Grossist

anna.reumark.eklund@orklafoods.se

+46 761 47 43 43

Christian Pettersson

KAM Grossist & Skaldjur

christian.pettersson@orklafoods.se

+46 765 45 11 39

Christian Rasmussen

KAM Grossist

christian.rasmussen@orklafoods.se

+46 765 01 48 30

Kontaktpersoner Kedje-, Industri- & Exportkunder

Mats Martinsson

Business Manager Kedje-, Industri- & Exportkunder

mats.martinsson@orklafoods.se

+46 705 56 60 89

Göran Johnsson

KAM Internationella Kedjekunder

goran.johnsson@orklafoods.se

+46 765 01 48 25

Andreas Thulin

Andreas Thulin

KAM Lokala Kedjekunder

andreas.thulin@orklafoods.se

+ 46 706 61 27 05

Johan Löfgren

KAM Export

johan.lofgren@orklafoods.se

+46 765 38 55 98

Anette Edvardsson

KAM Industri

anette.edvardsson@orklafoods.se

+46 739 44 60 47

Niklas Grundström

KAM Lokala Kedjekunder

niklas.grundstrom@orklafoods.se

+46 706 24 00 68

Magnus Carlman

Magnus Carlman

KAM Lokala Kedjekunder

magnus.carlman@orklafoods.se

+46 722 23 76 39